Campania ”Un copac pentru fiecare locuitor al municipiului Sebeș”, în plină desfășurare. Primarul Dorin Nistor anunță că vineri au fost plantați primii 450 de arbori.
Proiectul inițiat de primarul Dorin Nistor denumit, în mod simbolic, ”Un copac pentru fiecare locuitor al Municipiului Sebeș”, începe să
Citește mai mult