Inspectoratul Şcolar Judeţean Alba a avizat detaşările în funcţiile de directori

În data de 07.01.2021, Consiliul de Administrație al Inspectoratului Școlar Județean Alba, a avizat propunerile privind numirea prin detașare în interesul învățământului pe funcția de director/director adjunct, în contextul încetării contractului de management, având în vedere prevederile art. 27 din Anexa la OMEN nr. 3969/2017, cu modificările și completările ulterioare, a următoarelor cadre didactice din județul Alba, începând cu data de 11.01.2020.

Nr crtZonaUnitatea de învățământFuncțiaNumele, inițiala tatălui și prenumele
 ABRUDŞCOALA GIMNAZIALĂ “ION AGÂRBICEANU” BUCIUMDIRECTORTOMA GAROFIŢA-RAMONA
 ABRUDŞCOALA GIMNAZIALĂ CIURULEASADIRECTORSICOE N. NICOLAE RUSALIN
 AIUDCOLEGIUL NAȚIONAL “BETHLEN GABOR” AIUDDIRECTORSZŐCS B. ILDICO
 AIUDGRĂDINIŢA CU PROGRAM PRELUNGIT “PRIMII PAŞI” AIUDDIRECTORJOSAN A. LUMINIȚA DANIELA
 AIUDGRĂDINIŢA CU PROGRAM PRELUNGIT NR. 2 AIUDDIRECTORSOPORAN I. CORNELIA
 AIUDŞCOALA GIMNAZIALĂ “DEMETRIU RADU” RĂDEŞTIDIRECTORPOPA B.I. LARISA-LAURA
 ALBACENTRUL ŞCOLAR DE EDUCAŢIE INCLUZIVĂ ALBA IULIADIRECTORFLOREA ȘT. CONSTANTIN ADRIAN
 ALBACOLEGIUL NAŢIONAL “HOREA, CLOŞCA ŞI CRIŞAN” ALBA IULIADIRECTORCERBU E. VALERIU NICOLAE
 ALBAGRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR. 11 ALBA IULIADIRECTORBORDEU I. GEORGETA
 ALBAGRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR. 13 ALBA IULIADIRECTORFOTIN V. LAURA MIHAELA
 ALBAGRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR. 8 ALBA IULIADIRECTORLUDUȘAN B. MARIA
 ALBAGRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT STEP BY STEP NR. 12 ALBA IULIADIRECTORSUCIU I. VERONICA
 ALBALICEUL CU PROGRAM SPORTIV ALBA IULIADIRECTORMARCU I. NICUȘOR
 ALBALICEUL TEHNOLOGIC “ALEXANDRU DOMȘA” ALBA IULIADIRECTORSÎNC G. CARMEN
 ALBALICEUL TEOLOGIC ROMANO-CATOLIC “GROF MAJLATH GUSZTAV KAROLY” ALBA IULIADIRECTORGÁL I. LÁSZLÓ
 ALBAŞCOALA GIMNAZIALĂ “DECEBAL” CRICĂUDIRECTORBLAGU I. IONELA
 ALBAȘCOALA GIMNAZIALĂ “ION AGÂRBICEANU” ALBA IULIADIRECTORANDRON I. NICOLAE
 ALBAŞCOALA GIMNAZIALĂ “IULIU MANIU” VINŢU DE JOSDIRECTORHERMAN C. LUCIA
 ALBAȘCOALA GIMNAZIALĂ “MIHAI EMINESCU” ALBA IULIADIRECTORBOIAN I. IOAN DANIEL
 ALBAȘCOALA GIMNAZIALĂ “MIHAI EMINESCU” IGHIUDIRECTORVLAȘIN I. IOAN
 BAIA DE ARIEŞŞCOALA GIMNAZIALĂ “SIMION PANTEA” SĂLCIUADIRECTORBARTOC SIMONA ELENA
 BLAJCOLEGIUL NAȚIONAL “INOCHENȚIE MICU CLAIN” BLAJDIRECTORTOMOIAGĂ GH. IOAN
 BLAJGRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT “LUMEA COPIILOR” BLAJDIRECTORCÎMPEAN A. LUCIA
 BLAJLICEUL TEOLOGIC GRECO-CATOLIC “SFÂNTUL VASILE CEL MARE” BLAJDIRECTORMOȘNEAG N. ANGELA
 BLAJȘCOALA GIMNAZIALĂ “ION AGÂRBICEANU” CENADEDIRECTORBLAGA G. GHEORGHE ILIE
 BLAJȘCOALA GIMNAZIALĂ “SIMION BĂRNUȚIU” TIUR BLAJDIRECTORZEHAN PLATON I. ANA
 CÎMPENICOLEGIUL NAȚIONAL “AVRAM IANCU” CÎMPENIDIRECTORNARIȚA V. NATALIA MIHAELA
 CÎMPENIGRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT “PITICOT” CÎMPENIDIRECTORCÎMPEAN N. ANA
 CÎMPENILICEUL TEHNOLOGIC “ȚARA MOȚILOR” ALBACDIRECTORHAN I. IOAN
 CÎMPENILICEUL TEHNOLOGIC SILVIC CÎMPENIDIRECTORCĂTANĂ N. MARIA OLGA
 CÎMPENIȘCOALA GIMNAZIALĂ CÎMPENIDIRECTORARIEȘANU G. LILIANA DANIELA
 CUGIRȘCOALA GIMNAZIALĂ “SINGIDAVA” CUGIRDIRECTORVLASEA P. FLOARE
 CUGIRȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 3 CUGIRDIRECTORȚÎRLEA A. ANCA STELA
 JIDVEILICEUL TEHNOLOGIC JIDVEIDIRECTORSTAN V.O. CARMEN
 OCNA MUREŞLICEUL TEHNOLOGIC OCNA MUREŞDIRECTORPOPESCU B. CORNELIA
 OCNA MUREŞȘCOALA GIMNAZIALĂ “SIMION LAZĂR” LUNCA MUREȘULUIDIRECTORSĂRMAȘIU S. FLOAREA
 SEBEȘCOLEGIUL NAȚIONAL “LUCIAN BLAGA” SEBEȘDIRECTORMOGA V. NICOLAE NICUȘOR
 SEBEȘLICEUL CU PROGRAM SPORTIV “FLORIN FLEŞERIU” SEBEŞDIRECTORDĂNCILĂ ADRIAN-ALEXANDRU
 SEBEȘLICEUL GERMAN SEBEȘDIRECTORONOFREI V. VERONA MARIA
 SEBEȘLICEUL TEHNOLOGIC SEBEȘDIRECTORSTANCIU C. ADINA MIXANDRA
 SEBEȘȘCOALA GIMNAZIALĂ “MIHAIL KOGĂLNICEANU” SEBEȘDIRECTORBĂDILĂ Ș. ZORINA
 SEBEȘȘCOALA GIMNAZIALĂ PETREȘTIDIRECTORBÎTIU G. VASILE
 SEBEȘȘCOALA GIMNAZIALĂ PIANU DE SUSDIRECTORPOPESCU T. MARIA MARCELA
 TEIUŞLICEUL TEORETIC TEIUȘDIRECTORPINTEA A. MARIUS COSMIN
 TEIUŞȘCOALA GIMNAZIALĂ “NICOLAE DRĂGAN” GALDA DE JOSDIRECTORGOIA N. ANA NICOLETA
 AIUDLICEUL TEHNOLOGIC AIUDDIRECTOR ADJUNCTBOLCA M. CORNELIA
 ALBACOLEGIUL NAŢIONAL “HOREA, CLOŞCA ŞI CRIŞAN” ALBA IULIADIRECTOR ADJUNCTSCHIAU M. SORIN DUMITRU
 ALBACOLEGIUL NAŢIONAL MILITAR “MIHAI VITEAZUL” ALBA IULIADIRECTOR ADJUNCTTRIFON I. DORINA
 ALBALICEUL TEHNOLOGIC “ALEXANDRU DOMȘA” ALBA IULIADIRECTOR ADJUNCTHOISAN V. BIANCA ELENA
 ALBALICEULUL TEHNOLOGIC “DORIN PAVEL” ALBA IULIADIRECTOR ADJUNCTCÎMPEAN N. RADU
 ALBAȘCOALA GIMNAZIALĂ “ION AGÂRBICEANU” ALBA IULIADIRECTOR ADJUNCTMAIERESCU I. MARIANA SALOMIA
 ALBAŞCOALA GIMNAZIALĂ “IULIU MANIU” VINŢU DE JOSDIRECTOR ADJUNCTCRIȘAN V. ALINA-IOANA
 ALBAȘCOALA GIMNAZIALĂ “MIHAI EMINESCU” ALBA IULIADIRECTOR ADJUNCTŢĂRAN G. ILEANA
 CÎMPENILICEUL TEHNOLOGIC SILVIC CÎMPENIDIRECTOR ADJUNCTBOBARIU M. CĂLIN IOAN
 CÎMPENIȘCOALA GIMNAZIALĂ “NICODIM GANEA” BISTRADIRECTOR ADJUNCTPETROVAN C. ELENA ANAMARIA
 CUGIRȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 3 CUGIRDIRECTOR ADJUNCTTEBAN C. LAURA DIANA
 JIDVEILICEUL TEHNOLOGIC JIDVEIDIRECTOR ADJUNCTDANCU M.G. AUREL
 SEBEȘCOLEGIUL NAȚIONAL “LUCIAN BLAGA” SEBEȘDIRECTOR ADJUNCTMUNTEAN D. MARIUS DAVID
 SEBEȘȘCOALA GIMNAZIALĂ “MIHAIL KOGĂLNICEANU” SEBEȘDIRECTOR ADJUNCTMÎNDROC I. MARIA LORENA
 SEBEȘȘCOALA GIMNAZIALĂ PETREȘTIDIRECTOR ADJUNCTCIBU G. MARIA
 SEBEȘȘCOALA GIMNAZIALĂ PIANU DE SUSDIRECTOR ADJUNCTUSINEVICI GH. CLAUDIA DANIELA
 ZLATNALICEUL “CORNELIU MEDREA” ZLATNADIRECTOR ADJUNCTOLĂLĂU I. ODETTA – IOANA
 ABRUDLICEUL “HOREA, CLOȘCA ȘI CRIȘAN” ABRUDDIRECTORSTAN N. MARCEL IOAN
 AIUDCOLEGIUL NAȚIONAL “TITU MAIORESCU” AIUDDIRECTORVÂRTEIU P. DANIEL PETRU
 ALBACOLEGIUL TEHNIC “APULUM” ALBA IULIADIRECTORJURCAN V. ELENA MIHAELA
 BAIA DE ARIEŞŞCOALA GIMNAZIALĂ “DR. PETRU ŞPAN” LUPŞADIRECTORCRIȘAN DANIELA
 BLAJCLUB SPORTIV ȘCOLAR BLAJDIRECTORMAN A. ALEXANDRU VICTOR
 BLAJLICEUL TEHNOLOGIC “ȘTEFAN MANCIULEA” BLAJDIRECTORTOMOTAȘ E. VALERIA CRISTINA
 CÎMPENIȘCOALA GIMNAZIALĂ “NICODIM GANEA” BISTRADIRECTORBOCA DANDEA P. TIBERIU
 CÎMPENIȘCOALA GIMNAZIALĂ VIDRADIRECTORBURZ V. VALENTINA
 CUGIRȘCOALA GIMNAZIALĂ “IOSIF PERVAIN” CUGIRDIRECTORJURJ V. MIHAI
 OCNA MUREŞLICEUL TEORETIC “PETRU MAIOR” OCNA MUREȘDIRECTORONAC I. OLIMPIA-CARMEN
 OCNA MUREŞȘCOALA GIMNAZIALĂ “AVRAM IANCU” UNIREADIRECTORCORDEA G. LILICA
 OCNA MUREŞȘCOALA GIMNAZIALĂ “LUCIAN BLAGA” OCNA MUREȘDIRECTORBADU G. ISTINA
 ABRUDȘCOALA GIMNAZIALĂ ”AVRAM IANCU” ALBA IULIADIRECTOR ADJUNCTBURDE M. MARIA LĂCRIMIOARA
 ALBACOLEGIUL TEHNIC “APULUM” ALBA IULIADIRECTOR ADJUNCTTEIȘAN GH. GENOVEVA
 ALBALICEUL CU PROGRAM SPORTIV ALBA IULIADIRECTOR ADJUNCTMATEICA F. DANIELA IULIANA
 ALBASEMINARUL TEOLOGIC ORTODOX SFÂNTUL SIMION ȘTEFAN ALBA IULIADIRECTOR ADJUNCTPUȘCAȘ I. MIHAELA MARIA
 BLAJLICEUL TEHNOLOGIC “TIMOTEI CIPARIU” BLAJDIRECTOR ADJUNCTBLAGA LUCIAN HORAȚIU
 BLAJȘCOALA GIMNAZIALĂ “TOMA COCIȘIU” BLAJDIRECTOR ADJUNCTIONESCU NICOLAE MIHAI
 OCNA MUREȘLICEUL TEORETIC ”PETRU MAIOR” OCNA MUREȘDIRECTOR ADJUNCTMARELE A.F. ADRIAN CRISTIAN

Conducerea ISJ Alba le mulțumește tuturor directorilor și directorilor adjuncți ai unităților de învățământ preuniversitar din județul Alba pentru activitatea depusă în acest an școlar!

Biroul de presă,

Purtător de cuvânt al ISJ Alba,

Insp. Gabriela Gâlea                                                                   

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *