Pentru a doua zi consecutiv, Serviciul de Evidenţă a Persoanelor din Alba Iulia, rămâne închis. Un funcţionar a fost diagnosticat cu Covid 19
Ghişeele Serviciului Public Comunitar Local de Evidenţă a Persoanelor din Alba Iulia rămâne închis şi astăzi, după ce ieri a fost anunţată existenţa unui caz de coronavirus în interiorul instituţiei.
Conform notei trimise astăzi de Primăria Municipiului Alba Iulia, rezervările efectuate la ghișeele de evidență a persoanelor vor fi preluate de DPCEP ALBA.